Trudny teren zdobyty

MKS Tuchovia Tuchów 0:2 MKS Tarnovia Tarnów

Gospodarze przystąpili do meczu bardzo defensywnie i gra toczyła się praktycznie całą pierwszą na połowie gospodarzy, którzy skutecznie się bronili. Druga połowa nie wiele się zmieniła ale konsekwentna gra piłką Tarnovi obrona Tuchovi i nasza nieskuteczność. W 60 min dobrze wykonany rzut rożny i Igor Lichocki strzałem z głowy zdobył zasłużonego gola. Gospodarze próbowali wyrównać i mieli bardzo dobrą sytuacji z rzutu rożnego ale świetną obrona popisał się Szymon Leśniak. W 70 min Daniel Kanarek wykorzystał dośrodkowanie Krystiana Dumary i strzałem pod poprzeczkę zdobył drugą bramkę i tym samym ustalił wynik meczu.

Bramki: Lichocki, Kanarek

Skład:

Leśniak Szymon - Rapacz Arkadiusz (80' Plebanek Hubert), Tryba Jakub, Lichocki Igor, Sutkowski Mateusz (55' Czosnyka Filip), - Kucharczyk Krzysztof (46' Prokop Mateusz), Mącior Kacper, Pabian Dawid (46' Król Igor), Herdus Filip (74' Pękala Michał) - Dumara Krystian, Mączko Patryk (46' Kanarek Daniel)

Powiązana galeria: